גופיה ציצית

מציג את כל 8 התוצאות

מציג את כל 8 התוצאות

אנו מוכרים גופיות ציצית בכשרות מהודרת ובאיכות גבוהה במיוחד. אנו מוכרים גם גופיות ציצית מהודרות לילדים. על איכות הגופיות ציצית לא מתפשרים! קנו עוד היום גופיה ציצית אצלנו עבורכם ועבור הילדים שלכם ומיד תבינו את ההבדל.

באתר תוכלו למצוא גופיות ציצית מהחברות המובילות:

גופיה ציצית מהווה פתרון קל לקיום המצווה. גופיות ציצית הן נוחות ונעימות יותר מציציות רגילות.

הנחיות מיוחדות לכביסה

לגופיה הציצית אותה אנו מוכרים באתר בשמחה יש פטנט ייחודי. לגופיה יש כיסים מיוחדים. לכיסים אלו מכניסים את הפתילים בעת הכביסה. הבגד עשוי מבד ייחודי עם תכונת "אל קמט". גופיות ציצית מתכבסות באופן ידני (בפרט גופיות העשויות מצמר) וניתן גם לכבס במכונה בתכנית עדינה אם לא ניתן לכבס ביד.

כשרות מהודרת

גופיית הציצית מיוצרת בכשרות מהודרת בהשגחת הרב אריה לוין שליט"א. את הפיקוח על הייצור וההשגחה נותן הרב אברהם א. וואזנר שליט"א.

במצוות ציצית, יש לשים פתילים בבגד עם 4 כנפות. מטרת מצוות ציצית היא לגרום לנו להיזכר בבורא עולם, ביהדות שלנו, וקיום התורה והמצוות בעת ההסתכלות על הציצית. לכן, לבישת הציצית, הינה סגולה להצלחה בלימוד התורה, לשמירה והגנה ללובש.

נשים לא לובשות ציצית. מדוע? משום שמצוות ציצית נחשבת למצוות עשה שתלויה בזמן. ולכן, כיוון שנשים פטורות ממצות עשה מסוג זה, הן פטורות ממצוות ציצית.

ההבדל בין לבישת הציצית בתקופות קדומות יותר, לבין לבישת ציצית בימינו

בתקופות קדומות יותר, הבגדים היו רחבים, והיו להם כנפות. ניתן לראות ציורים של יהודים עם גלימות. בימינו, הבגדים צרים יותר, וללא כנפות. לכן, בעבר היו האנשים שוזרים בגלימות שלהם פתילי ציצית ב- 4 כנפות הגלימה.

האם יש צורך ללכת עם גופיה ציצית בלילה

מצוות לבישת ציצית חלה בשעות היום. לכן, אין חובה ללבוש את גופיית הציצית בלילה. המהדרים, יכולים ללכת לישון עם גופיה ציצית. לילדים הקטנים הלובשים גופיית ציצית מומלץ להוריד את הגופיה לפני השינה.