כיסוי לפלטה של שבת

מציג את כל 8 התוצאות

מציג את כל 8 התוצאות

ערב שבת קודש, ניחוחות מאכלי השבת ממלאים את הבית ואין כמו האוכל החם והטעים של שבת. אבל מה קורה כשהאוכל על הפלטה לא התחמם מספיק למרות שהנחתם מספר  מגבות ושמיכות עבות על הפלטה? כמה פעמים כבר כמעט נשרפה המגבת או השמיכה המונחת על גבי הפלטה?

כמה פעמים נאלצתם לאכול אוכל פושר או קר בשבת? ומה קורה בחורף כשהקור בחוץ מקפיא והפלטה לא מספיקה דייה כדי לחמם את האוכל?

אז לא עוד ערימות של שמיכות פרחוניות או של מגבות עבות על הפלטה!

כיסוי פלטה לשבת – הפתרון המושלם

אנחנו באתר בשמחה – יודאיקה שדרות מציעים לכם כיסוי פלטה לשבת שיעשה את העבודה בצורה מושלמת ויבטיח לכם שהאוכל המונח על פלטת השבת יישאר חם לאורך זמן, ואתם תתענגו מטעם אוכל חם וטעים בשבת.

בדיוק בשבילכם יש לנו את כיסוי הפלטה המיוחד לשבת. הכיסוי מושלם, מעוצב ,אסתטי, יעיל ושימושי.

מגוון רב של כיסויי פלטה

ברשותנו קולקציה מגוונת של כיסויים מיוחדים לפלטת שבת השומרים על חום המאכלים המונחים על הפלטה. כיסוי לפלטת שבת הינו עשוי לרוב משתי שכבות בד כשבשכבה האמצעית ישנו בד העשוי מחומר מיוחד המבודד ושומר על טמפרטורת חום יציבה של המאכלים.

תוכלו לרכוש כיסוי לפלטה בשבילכם או כמתנה מקורית לחברים, לזוגות צעירים שזה עתה נישאו, לאמא או לבן משפחה. אין ספק שזוהי מתנה מאוד מקורית, וחשוב אף יותר מאד שימושית!

חשוב לנו מאד שתהינו לאורך זמן מרכישת כיסוי לפלטה ולכן אנו שמים דגש מיוחד על:

 • איכות – הכיסויים לפלטת שבת עשויים מבד איכותי ומיוחד המיוצר מחומרי גלם איכותיים ומבודדי חום, כך שהכיסויים נשמרים ויעילים לאורך זמן.
 • בטיחות – כיסוי לפלטת שבת עשוי מבד איכותי מבודד. אין ספק שכיסוי לפלטה עדיף מבחינה בטיחותית על פני מגבת או שמיכה שמניחים על גבי הפלטה. עם זאת, חשוב מאד להיצמד להוראות היצרן המופיעות על גבי המוצר בכדי למנוע סכנה חלילה ולכן, יש למנוע כל מגע אפשרי בין הפלטה החמה לבד הכיסוי. יש לכסות את הסירים על מנת לשמור על חום המזון, כאשר הכיסוי נמצא במרחק של 10 ס"מ מהפלטה.
 • עיצוב – נגמרו ימי המגבות הדהויות והשמיכות הצבעוניות המונחות על גבי הפלטה. כיום, כיסוי לפלטה של שבת הוא אביזר שימושי מאד וחשוב שיהיה נעים לעין. כל כיסויי הפלטה שלנו מעוצבים ומשולבים בריקמה נאה. האסתטיקה חשובה לא פחות ולכן תוכלו לבחור כיסוי מתוך מגוון דגמים מרהיבים.
 • הוראות כביסה – על מנת לשמור על איכות המוצר לאורך זמן, חשוב להקפיד על הוראות כביסה נכונות. בד כיסוי הפלטה הינו בד נוח הניתן לכיבוס ויש לעיין בתווית הבמוצר לגבי הוראות הכביסה המומלצות.
 • גודל – כיסוי לפלטת שבת קיים במגוון גדלים המתאימים גם לפלטה קטנה וגם לפלטה גדולה. הגדלים הנפוצים ביותר הינם:
  • 79 x 65 ס"מ
  • 80 x 70 ס"מ
  • 78 x 69 ס"מ
 • כיסוי פלטת שבת מחיר – כמו כל מוצרינו באתר, טווח המחירים הינו נוח וגמיש ונע בממוצע בין 60 ש"ח ל- 91 ש"ח. לעיתים, אנחנו מציעים דגמים יוקרתיים שמחירם יותר יקר מהממוצע.

כיסוי הפלטה לשבת שלנו מומלץ בחום!

ושתזכו להתענג בשבתות וימים טובים ורק בשמחות!