תנאי שימוש

לקוחות יקרים! לצערינו אין לנו כרגע אפשרות לעבוד כל עוד אנחנו מפונים בעקבות המלחמה. תודה רבה ובשורות טובות!

 1. לבירור סטטוס המשלוח ניתן להיכנס לקישור הבא: https://status.ydm.co.il/? או להתקשר למספר *8062
 2. זמן הגעה משוער של משלוח דרך שליח עד הבית הינו בממוצע 2-6 ימי עסקים מיום ההזמנה (תלוי ביום ההזמנה, בשעת ההזמנה, באזור המגורים ובעומס אצל חברת המשלוחים בזמן ההזמנה – הכנסת פרטים שגויים על ידי הלקוח בעת ההזמנה יאריך את זמני הגעת משלוח), למעט הזמנות הכוללות מוצרים בהזמנה משלימה.
 3. זמן הגעה של משלוח דרך נקודות איסוף הינו בממוצע 3-7 ימי עסקים מיום ההזמנה (תלוי ביום ההזמנה, בשעת ההזמנה, באזור המגורים ובעומס אצל חברת המשלוחים בזמן ההזמנה – הכנסת פרטים שגויים על ידי הלקוח בעת ההזמנה יאריך את זמני הגעת משלוח), למעט הזמנות הכוללות מוצרים בהזמנה משלימה.
 4. אזורים חריגים: זמני המשלוחים עלולים להתארך במספר ימים.
 5. זמני המשלוחים אינם קבועים ותלויים בצד ג' המוביל את המוצרים שלנו אל הלקוחות.
 6. זמני המשלוחים אינם קבועים ויכולים להיות מושפעים לטובה או לרעה ממקום המגורים של הלקוח.
 7. הזמנת מוצר בהזמנה מראש (הזמנה משלימה) מתאפשרת עבור מוצרים מסוימים באתר. המשמעות לכך היא שהמוצר לא נמצא במלאי בזמן ההזמנה אך הוא יגיע בזמן עתידי למלאי ויהיה זמין (למעט מקרים שהפריט אזל גם אצל היבואן/היצרן – במקרה זה תישלח הודעה ללקוח כמובן). ההשלכה הישירה לכך היא שאין באפשרות האתר להתחייב על מועד משלוח כל עוד המוצר שהוזמן על ידי הלקוח לא יגיע למלאי. לרוב, במקרה זה, זמן המשלוח מתארך בכ- 3-7 ימי עסקים.
 8. לא ניתן להזמין מוצר ולבקש משלוח לאזור שהוא מחוץ לגבולות מדינת ישראל. משלוחים יבוצעו אך ורק בתוך גבולות מדינת ישראל.
 9. ביטול עסקה כולל החזר כספי מלא למעט דמי משלוח מלאים (ראו סעיף 10) יתאפשר אך ורק במידה והמוצר/ים שנקנו עוד לא נשלחו אל הלקוח (יש לבדוק זאת מול הנהלת האתר).
 10. במקרה של ביטול עסקה והחזר כספי, ההחזר הכספי לעולם לא יכלול דמי משלוח והלקוח יחויב ב- 20 ש"ח אם המשלוח שלו התבצע דרך נקודת איסוף, או הלקוח יחויב ב- 41 ש"ח אם המשלוח שלו התבצע דרך שליח עד הבית, וכל זה ללא קשר לסכום שהלקוח שילם עבור דמי משלוח במקור.
 11. חבילה שנשלחה אל הלקוח ולא תתקבלה על ידי הלקוח מסיבה כלשהי לרבות מקרה שהלקוח לא אסף את החבילה מנקודת האיסוף בזמן למרות הודעות חוזרות מחברת השליחויות, חבילה זו תוחזר אלינו לחנות אלא אם כן החבילה תלך לאיבוד במחסני חברת השליחויות. במקרה זה הלקוח יוכל לקבל החזר כספי בניכוי דמי משלוח אפילו אם המשלוח היה בחינם עקב מבצע באתר (35 ש"ח עבור משלוח עד הבית | 20 ש"ח עבור משלוח לנקודת איסוף). לחילופין הלקוח יוכל לבקש שליחות חוזרת בתשלום נוסף (35 ש"ח עבור משלוח עד הבית | 20 ש"ח עבור משלוח לנקודת איסוף). בכל מקרה וללא קשר לכתוב לעיל, הלקוח יחויב בגין דמי שליחות חוזרת בסך 35 ש"ח אם מדובר על שליח עד הבית ובסך 20 ש"ח אם מדובר על נקודת איסוף. לא ייתנן החזר כספי כלל עבור מוצרים שבוצעו עליהם התאמות אישיות לבקשת הלקוח. כל האמור בסעיף זה לרבות זיכוי ו/או החזר כספי תקף אך ורק אם תתקבל על ידינו מצד הלקוח הודעה על אובדן או אי קבלת משלוח עד 48 שעות מרגע המסירה במשלוח עד הבית ועד 21 ימים למשלוח בנקודת איסוף. בכל מקרה של אי עמידה בתנאי זה לא תהיה לאתר אחריות כלשהי למשלוח זה.
 12. במידה ויתבצע החזר כספי ללקוח, ההחזר יתבצע באותו אופן בו נעשה התשלום (במזומן – מזומן, בכרטיס אשראי – כרטיס אשראי, בפייפאל – פייפאל, בהעברה בנקאית – העברה בנקאית, וכו').
 13. החזר כספי לעולם לא יכלול את דמי המשלוח ששולמו על ידי הלקוח (ראו סעיף 10) אלא אם כן המוצר/ים עוד לא נשלח/ו אל הלקוח.
 14. במקרה של ביטול הזמנה, במידה ויתבצע החזר כספי ללקוח לפני מסירת המוצרים שרכש לחברת השליחויות, אם אופן תשלום הלקוח היה דרך כרטיס אשראי, אז ההחזר יבוצע דרך כרטיס אשראי בניכוי עמלה בגובה 20 ש"ח.
 15. החזר כספי לא יינתן בגין פניית לקוח שתתקבל לאחר 14 ימי עסקים אחרי מועד הזמנת הלקוח.
 16. החזרת מוצר תתאפשר אך ורק אם המוצר באריזתו המקורית כולל כל התוויות והמדבקות המקוריות.
 17. החזרת מוצר תתאפשר אך ורק בתנאי שהמוצר לא נפגם כלל ו/או לא נעשה בו שימוש כלל.
 18. החזרת מוצר לא תתאפשר לאחר 14 ימי עסקים אחרי מועד הזמנת הלקוח.
 19. כל ההוצאות הכספיות הנצרכות להחזרת מוצר לרבות דמי אריזה ומשלוח יחולו על הלקוח בלבד.
 20. כל ההוצאות הכספיות הנצרכות להחלפת מוצר לרבות דמי אריזה משלוח יחולו על הלקוח בלבד.
 21. לא תתאפשר החזרת מוצר ו/או החלפת מוצר ו/או החזר כספי בגין הזמנה מיוחדת כלשהי לרבות תפירת עטרה, תפירת פינות, רקמת אותיות, הטבעת הקדשה, קשירת ציציות/פתילים, וכו'.
 22. לקוח המאשר את תנאי השימוש באתר מאשר את הסכמתו לקבל הודעות על מבצעים מיוחדים באתר דרך מייל (עד מייל אחד בשבוע). הלקוח יכול לבקש בכל עת הפסקת שליחת מיילים מסוג זה אליו דרך שליחת מייל חוזר או דרך לחיצה על כפתור "הסרה" המופיע בתחתית כל מייל מסוג זה.
 23. כל התמונות של המוצרים המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד.
 24. ייתכן ותמונות של מוצרים באתר לרבות כיפות לא משקפות לחלוטין את הצבעים המקוריים של המוצרים, ולכן, כל התמונות באתר להמחשה בלבד.
 25. ט.ל.ח.