מבצע!

גופיית ציצית מלכות ירושלים

המחיר המקורי היה: ₪30.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪27.00.


חזרה לדף הקודם
מק"ט: BMYG קטגוריות: ,

תיאור

✓ בהשגחת הרב אריה לוין שליט"א

✓ 100% כותנה סוג א' א'

✓ כיסים לשמירת הפתילים בכביסה

✓ אל קמט

✓ צווארון מחוזק

✓ בד רך ונעים

✓ לולאה סביב הנקב ומיקומו כהלכה

✓ רוב פתוח

✓ לפי שיעור הלכתי

✓ ציצית למהדרין תחילת הטוויה והשזירה בעבודת יד לשם מצוות ציצית

✓ באישור ובפיקוח של הרב אברהם א. וואזנר שליט"א

* לתשומת ליבכם: לעיתים, הגופיות ציצית שיישלחו ללקוח יהיו מתוצרת טליתניה. מדובר בגופיות ציצית הזהות לחלוטין לגופיות ציצית מתוצרת מלכות ירושלים הן מבחינת הכשרות והן מבחינת האיכות, הגיזרה והמידות.

גופיית ציצית הינה גופייה מבד עם ארבע כנפות, ואליהם מחוברים פתילות ציצית.  גופיות ציצית, עשויות מבד נעים ונוח. המבנה המיוחד של הגופייה עם פתילות הציצית, מאפשרות לילדים, חיילים וספורטאים ללבוש טלית קטן, אך לא להרגיש חוסר נוחות בגלל השכבה הנוספת. ניתן ללבוש גופיות ציצית עם קשירה ספרדית או אשכנזית, ואף עם פתיל  תכלת.

מה ההבדל בין ציצית רגילה לגופיית ציצית

גופיית ציצית, הינה בגד לכל דבר. בחורף, לובשים גופיות ציצית מבד חם, ובקיץ מבד דק ונעים. המהדרים, ילבשו כל השנה מבד צמר. גופייה זו נלבשת כמו כל בגד גופייה רגיל. לעומת זאת, ציצית רגילה היא שכבה נוספת. גופיית הציצית היא בגד סגור, לעומת הציצית שהיא בגד פתוח. למעשה, גופיה ציצית זו, מתבססת על תקופות קדומות יותר, בהם היו קושרים את הפתילות לבגד העליון.

גופיית ציצית מלכות ירושלים – פתרון נוח לחיילים וספורטאים

לבישת גופיית ציצית, הינה פתרון נוח ביותר עבור חיילים. נהלי הצבא, ממליצים ללבוש כמה שפחות שכבות בעת הפעילות או הקרב. כל שכבת בגד מיותרת, מכבידה על החיילים. לכן, גופיית הציצית, חוסכת לבישה של שכבה נוספת. גם לספורטאים קשה לשים ציצית רגילה בעת פעילות. לרוב, הספורטאים ילבשו שכבה אחת בלבד, או ינסו לצמצם ככל הניתן את מספר השכבות בחורף. לכן, גופיות הציצית משמשות פתרון טוב גם לספורטאים.

חזרה בתשובה יכולה להתחיל עם גופיית ציצית

קשה לחוזרים בתשובה להחליף ישר סממנים, וללבוש כיפה וציצית. לכן, לבישת ציצית כבתור גופייה, יכולה להיות דרך קלה יותר עבור החוזר בתשובה הטרי. כך הוא לא יחוש אי נוחות של תוספת הציצית, או יחשוש מתגובות הסביבה. לפעמים, גופיית הציצית היא רק שלב מעבר של כמה חודשים עד שיתחיל ללכת עם ציצית רגילה.

גופיית ציצית – בגד נוח לילדים

לפעמים, קשה להרגיל ילדים ללבוש ציצית. לכן, במקרים אלו, יהיה להם יותר נוח ללבוש גופיה ציצית לילדים. כשיגדלו מעט הילדים, יהיה קל יותר להרגיל אותם לציצית רגילה.

חשוב להקפיד על פתילות כשרות

גם כאשר בחרתם ללבוש גופיית ציצית, חשוב מאוד שתוודאו שהפתילות המחוברות לגופיה הינן פתילות כשרות או אפילו מהודרות. חשוב שתוודאו שהקשירה נעשתה בצורה כשרה לשם מצוות ציצית, בידי יהודים יראי שמים. חשוב שתשימו לב לסוג הקשירה – האם היא ספרדית או אשכנזית. הגופיות הנמכרות באתר בשמחה בעלות כשרות מהודרת ומספקת בהחלט.

פתיל תכלת

נוהגים ללכת עם פתיל תכלת? אפשר לקשור פתיל תכלת מיוחד גם לגופיית ציצית מלכות ירושלים העשויה מכותנה, פוליאסטר או צמר. כמובן, ניתן להזמין פתילות תכלת לציצית לפי קשירה ספרדית, או אשכנזית.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “גופיית ציצית מלכות ירושלים”